wieloletnia tradycja

polowania indywidualne i zbiorowe

doświadczona kadra

noclegi i kwatery


Noclegi "Hubert" w Leżajsku

Miasto Leżajsk
Zlokalizowane w trójkącie zabytkowych miast - Łańcut z zespołem parkowo - zamkowym rodziny Potockich, - Sieniawa również z pięknym parkiem i pałacem rodu Sieniawskich i Lubomirskich.

Noclegi HUBERT: obiekt usytuowany jest na obrzeżu Leżajska, w pobliżu Bazyliki O.O Bernardynów z cudownym obrazem Matki Boskiej Pocieszenia i najpiękniejszymi w Europie organami. Przy Bazylice działa Muzeum Malarstwa i Rzeźby Prowincji Bernardyńskiej. Dodatkowo w Leżajsku można zwiedzać Muzeum Regionalne Miasta Leżajska, mieszczące się w dawnym Dworze Opalińskich, Żydowski Kirkut z grobem Proroka Elimelecha Weisbluma znanego jako Elimelech z Leżajska, zabytkowy rynek, ratusz i kamienice z XIX wieku oraz Kościół Farny "Bożogrobców". Położenie obiektu noclegowego HUBERT pozwala na doskonały wypoczynek, a mikroklimat dawnej Puszczy Sandomierskiej to wyśmienite miejsce dla alergików oraz osób szukających wyciszenia i spokoju). W odległości 500 m usytuowany jest kryty basen dostępny dla każdego. Lasy okalające budynek są dobrym miejscem do zbierania grzybów i jagód oraz uczestnictwa w polowaniach i rekreacji przez cały rok. W pobliżu Pensjonatu jest wiele zbiorników wodnych i duża rzeka San - doskonałe miejsce połowu ryb.

Noclegi HUBERT - proponujemy:
- 5 pokoi 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, Internet
- pokój 2-osobowy z pełnym węzłem sanitarnym, TV, Internet
- jadalnia z aneksem kuchennym do sporządzania posiłków w/w zakresie:

Koszt pobytu:
- 45 zł netto za dobę od osoby (bez śniadania) przy pobycie powyżej 3 dób,
- 15 zł śniadanie,
- 50 zł za dobę do 3 dób,

Dłuższe pobyty i grupy otrzymują ceny niższe od proponowanych powyżej. Wystawiamy faktury dla gości za pobyt w obiekcie Noclegi "HUBERT".

Ponadto do dyspozycji gości jest salon z kominkiem - doskonałe miejsce na organizowanie niewielkich spotkań (do 25 osób), z możliwością pełnego wyżywienia organizacji imprezy na zamówienie np.: kuligi, grillowanie, imprezy integracyjne. Dodatkowo jest możliwość przywozu zwierząt (pies, kot). Do dyspozycji gości 2 kojce dla psów.

Noclegi HUBERT - posiadamy strzeżony parking. Goście Noclegi "HUBERT" - parking gratis.

Noclegi HUBERT w Leżajsku to doskonałe miejsce pobytu dla rodzin z dziećmi oraz baza noclegowa przy organizowaniu turystyki objazdowej w Polsce południowo - wschodniej, z wyjazdem organizowanym przez Biuro ART-HUBERT na dawne Kresy Rzeczypospolitej, na Ukrainę do Lwowa oraz do przepięknej Opery Lwowskiej na spektakl operowy lub baletowy.

Tereny Puszczy Sandomierskiej bogate są w grubego zwierza, występują jelenie, sarny, dziki, lisy, jenoty, borsuki, bażanty. Polowania na zwierzynę drobną i grubą organizuje Właściciel Biura Art-Hubert, posiadający Koncesję M.O.Ś.Z.NiL. Na zamówienie urządzanie są wyjazdy w łowisko samochodami terenowymi z możliwością filmowania i fotografowania przepięknej przyrody.

ZAPRASZAMY - GWARANTUJĄC WSPANIAŁY WYPOCZYNEK I PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ.

Tel. 505 016 571
Tel. /fax.: +48 17 242 61 84


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 17 242 17 90

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Biuro Polowań Dewizowych "ART-HUBERT" prowadzone jest przez myśliwego z 40-letnim stażem w łowiectwie i doświadczony personel posiadający niezbędne kwalifikacje.

Działamy od 1991r. na rynku krajowym i europejskim, a przy współpracy z biurami zagranicznymi na rynku kanadyjskim, afrykańskim, na Syberii, Kamczatce i w Rosji.

Biuro Polowań Dewizowych "ART-HUBERT" posiada wszystkie niezbędne do organizacji polowań koncesje, zezwolenia i zaświadczenia.

Biuro "ART-HUBERT" posiada obowiązujące gwarancje ubezpieczeniowe do prowadzonej działalności.