wieloletnia tradycja

polowania indywidualne i zbiorowe

doświadczona kadra

noclegi i kwatery


Polowania indywidualne

Polowania indywidualne dla obcokrajowców na terenach łowieckich będących w dyspozycji BPD Art-Hubert Leżajsk (koła łowieckie, OHZ PZŁ, OHZ RDLP)

POLOWANIA INDYWIDUALNE NA SARNY ROGACZE
Polowania rozpoczynają się od 11 maja i trwają do 30 września. Najlepsze terminy polowań to dni od 11 maja do 16 czerwca i na rui od 25 lipca do 05 sierpnia. Polujemy z podchodu, podjazdu, ambon i na wabia - rogacze w I klasie wieku, II klasie wieku i łowne. Trofeum z rogacza to parostki. Koszt polowania określa obowiązujący na dany sezon łowiecki cennik. Organizator BPD Art-Hubert przedstawia go prośbę klienta.

POLOWANIA INDYWIDUALNE NA JELENIE BYKI
Termin polowań od 21 sierpnia do 28 lutego. Najlepszy okres polowań na jelenie byki to rykowisko, które trwa w zależności od miejsca od 05 września do 05 października. Polujemy z podchodu, z ambon i na wabia -jelenie w I klasie wieku, II klasie wieku, III klasie wieku, w tym jelenie byki łowne. Trofeum z jelenia byka to wieniec i grandle. Cennik polowania przesyłany jest natychmiast do osoby zainteresowanej, z podaniem propozycji łowiska.

POLOWANIA INDYWIDUALNE NA DZIKI WSZYSTKIE
Termin polowań na wszystkie dziki z wyłączeniem loch trwa cały rok. Polujemy z ambon i z podchodu. Na lochy polujemy od 15 sierpnia do 15 stycznia. Trofeum z dzika to szable i fajki oraz skóra.

POLOWANIA INDYWIDUALNE NA DANIELE BYKI
Polowanie na daniele byki trwa od 01 października do 31 stycznia. Polujemy z podchodu, ambon i z podjazdu. Trofeum z daniela to wieniec, skóra.

POLOWANIA INDYWIDUALNE NA MUFLONY TRYKI
Polowanie na muflony tryki rozpoczyna się 01 października i trwa do 28 lutego. Polujemy z podchodu, z ambon i z podjazdu. Trofeum z muflona to ślimy i skóra, najczęściej prezentowane przez myśliwych w formie medalionu.

POLOWANIA INDYWIDUALNE NA DZIKIE KACZKI
- krzyżówki, cyraneczki, głowienki, czernice, łyski
Polowanie rozpoczyna się od 15 sierpnia i trwa do 21 grudnia. Polujemy na zlotach i zapadach oraz brodząc i z podchodu z psem.

POLOWANIA INDYWIDUALNE NA DZIKIE GĘSI
- gęgawy, zbożowe, białoczelne
Polowanie rozpoczyna się od 01 września i trwa do 21 grudnia. Uwaga! Wyjątek stanowi polowanie na Zalewie Mietkowskim i w jego obrębie, gdzie termin polowania trwa do 31 stycznia.

POLOWANIE NA DZIKIE GOŁĘBIE GRZYWACZE
Termin polowania od 15 sierpnia do 30 listopada.

POLOWANIA INDYWIDUALNE NA KUROPATWY
Rozpoczynają się od 11 września i trwają do 21 października. Polujemy z psami myśliwskimi oraz układamy psy pod kątem polowań na kuropatwy.

POLOWANIA INDYWIDUALNE NA BAŻANTY
Rozpoczynają się od 01 października i trwają do 28 lutego. Polujemy z psem z podchodu.

Uwaga! Polowanie indywidualne dotyczy grup nie większych jak 5 myśliwych polujących jednocześnie w łowisku lecz nie współpracujących ze sobą.

Dysponujemy wybranymi i sprawdzonymi terenami z dużą ilością zwierzyny i odpowiedzialnymi, doświadczonymi dysponentami terenów, a zarazem obsługującymi polowanie z terenu całej Polski.

Przygotowujemy propozycje i oferty w oparciu o zapytania naszych gości.

Na zlecenie firm i osób prywatnych organizujemy doskonałe imprezy integracyjne, prowadzimy obsługę sympozjów, spotkań biznesowych, kuligi, wycieczki, pobyty urlopowo-wypoczynkowe, leczenie sanatoryjne na Ukrainie ( Truskawiec, Szkło ) i na Krymie ( Jałta, Ałuszta ).

Posiadamy własny transport ( autobusy, busy ).

Odbieramy naszych gości na imprezy z terenu całej Polski i z lotnisk przy grupach myśliwskich polujących za naszym pośrednictwem.

Posiadamy specjalistyczny transport do przewozu zwierzyny żywej na terytorium Unii Europejskiej.

W polowaniach naszymi partnerami są OHZ-ty PZŁ, Koła łowieckie i OHZ-ty RDLP oraz fermy hodowli zwierzyny dzikiej ( jeleni, danieli, muflonów, dzików ).

Zakwaterowanie i wyżywienie proponujemy w pięknych domach myśliwskich, hotelach, pensjonatach i dworach.

Naszą dewizą jest doświadczenie, profesjonalizm, uczciwość i odpowiedzialność za przyjęte do wykonania zlecenie oraz wspaniali doświadczeni partnerzy zagraniczni i krajowi.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do korzystania z naszych usług.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 17 242 17 90

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Biuro Polowań Dewizowych "ART-HUBERT" prowadzone jest przez myśliwego z 40-letnim stażem w łowiectwie i doświadczony personel posiadający niezbędne kwalifikacje.

Działamy od 1991r. na rynku krajowym i europejskim, a przy współpracy z biurami zagranicznymi na rynku kanadyjskim, afrykańskim, na Syberii, Kamczatce i w Rosji.

Biuro Polowań Dewizowych "ART-HUBERT" posiada wszystkie niezbędne do organizacji polowań koncesje, zezwolenia i zaświadczenia.

Biuro "ART-HUBERT" posiada obowiązujące gwarancje ubezpieczeniowe do prowadzonej działalności.