wieloletnia tradycja

polowania indywidualne i zbiorowe

doświadczona kadra

noclegi i kwatery


Polowania zbiorowe

Polowania zbiorowe na zwierzynę grubą dla obcokrajowców i myśliwych krajowych

Polowania zbiorowe rozpoczynają się od 01 października i trwają do 15 stycznia. Organizujemy polowania dla grup od 6 do 20 myśliwych. Przeprowadzamy je na terenach bogatych w zwierzynę łowną i ptactwo. Polowania zbiorowe organizowane są z naganką i psami płochaczami. Do poszukiwania postrzałków posiadamy i stosujemy ułożone psy posokowce bawarskie, posokowce hanowerskie, łajki, teriery i foksteriery. Polowanie zbiorowe na zwierzynę grubą - przykładowo jelenie byki, łanie, cielaki, dziki, kozy, koźlęta i szkodniki.

Rozpoczęcie polowania o godz. 8 rano odprawą w oprawie sygnałów myśliwskich. Losowanie kartek, szkolenie z zasad bezpieczeństwa przy polowaniu. Polowanie do godz. 12 /minimum 4 - 5 pędzeń z naganką i psami myśliwskimi/. Przerwa obiadowa - gorący posiłek. O godz. 12.40 rozpoczęcie drugiej części polowania, która trwa do godz. ok. 16 i kończy się pokotem z otrąbieniem upolowanej zwierzyny sygnałami łowieckimi. Dekoracja króla i vice-króla polowania.

Polowanie kombinowane - 3 lub 4 dni
Polowanie z ambon na zwierzynę grubą pędzeniami minimum 2 dni oraz polowanie pędzone systemem angielskim na bażanty.
Zakończenie polowania uroczystym pokotem w oprawie sygnałów łowieckich, ognisko.
Po każdym polowaniu uroczysta kolacja w formie myśliwskiej biesiady z degustacją myśliwskich nalewek, bigosu myśliwskiego i potraw z dziczyzny. Pieczenie dzika lub prosiaka.

Są to przykładowe programy.

Zainteresowani polowaniem myśliwi przesyłają pocztą elektroniczną zapytanie podając:
ilość myśliwych do polowania
rodzaj zwierzyny do odstrzału
ilość dni pobytu i polowania
standard zakwaterowania
przybliżoną datę przyjazdu i polowania

Propozycja cenowa wykonywana jest na podstawie obowiązującego na dany sezon łowiecki cennika. Dyrekcja Biura po zapoznaniu się z zapytaniem przedstawi tereny do polowań, miejsce pobytu i wyżywienia poparte zdjęciami oraz kosztorys całkowity organizacji polowania i pobytu dla myśliwych oraz osób towarzyszących.

Po otrzymaniu odpowiedzi akceptującej ofertę organizator polowania - BPD Art-Hubert - wskaże nr konta bankowego do wpłaty zaliczki. Po otrzymaniu zaliczki i listy uczestników wystawiamy obowiązujący voucher świadczący o wykupieniu polowania i dokonujemy ubezpieczenia uczestników polowania.

Rozliczenie pomiędzy biurem polowań, myśliwymi i dzierżawcą obwodu odbywa się na podstawie protokołu spisanego po zakończeniu polowania oraz obowiązującego na dany sezon łowiecki cennika. Myśliwi otrzymują stosowne dokumenty do przewozu trofeów.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 17 242 17 90

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Biuro Polowań Dewizowych "ART-HUBERT" prowadzone jest przez myśliwego z 40-letnim stażem w łowiectwie i doświadczony personel posiadający niezbędne kwalifikacje.

Działamy od 1991r. na rynku krajowym i europejskim, a przy współpracy z biurami zagranicznymi na rynku kanadyjskim, afrykańskim, na Syberii, Kamczatce i w Rosji.

Biuro Polowań Dewizowych "ART-HUBERT" posiada wszystkie niezbędne do organizacji polowań koncesje, zezwolenia i zaświadczenia.

Biuro "ART-HUBERT" posiada obowiązujące gwarancje ubezpieczeniowe do prowadzonej działalności.